Graule RO-ST60 rollenbaan

Afkorten en zagenMateriaal handlingGrauleNieuw

De Graule RO-ST60 is een zware invoer- of uitvoerrollenbaan voor het soepel en stabiel ondersteunen van lang plaat- en massiefmateriaal. Dankzij de modulaire opbouw stel je de baan samen op jouw werkplaats en materiaalstromen. De robuuste uitvoering zorgt voor rustige materiaaldoorvoer en minder belasting tijdens het afkorten.

Rustig en gecontroleerd materiaal verwerken

De zware stalen rollen ondersteunen lange delen stabiel, waardoor materiaal soepel doorloopt en beter onder controle blijft tijdens het zagen.

Minder fysieke belasting in de werkplaats

Grote of zware delen schuif je eenvoudig door zonder tillen of trekken. Dat werkt prettiger en houdt het tempo in je productie.

Modulair op te bouwen voor jouw werkplaats

De rollenbaan is leverbaar van 2 tot 13 meter en sluit eenvoudig aan op jouw

Meer dan alleen een machine

Een nieuwe machine moet niet alleen bij levering goed zijn. Je wilt er iedere dag prettig mee kunnen werken en weten waar je terechtkunt als je ondersteuning nodig hebt. Daarom kijkt De Groot verder dan de machine zelf. Van software en training tot service, onderdelen en automatisering: we zorgen dat alles rondom je machine klopt.

Automation medewerkers voor de ROS Biesse lijn

Klantportaal: kennis over je machine altijd bij de hand

Hoe stel je de machine goed af? Welk onderhoud kun je zelf uitvoeren? En wat doe je als er een storing optreedt?

In het De Groot Klantportaal vind je handleidingen, onderhoudslijsten, instructies, video’s en oplossingen voor veelvoorkomende storingen. Je wordt stap voor stap meegenomen bij werkzaamheden die je zelf kunt uitvoeren. Zo hoef je niet voor iedere vraag direct technische ondersteuning in te schakelen en kun je bij een probleem sneller weer verder.

Het Klantportaal werkt met modules die aansluiten op je machine of software. Zo is de informatie die je medewerkers zien ook daadwerkelijk relevant voor het werk dat zij uitvoeren. Handig voor ervaren operators, maar ook om nieuwe collega’s op een vaste manier met de machine te leren werken.

Bij aanschaf van een nieuwe machine krijg je één jaar gratis toegang tot het Klantportaal.

Klantportaal van De Groot Bewerkingsmachines

Alles rondom je machine geregeld

Macro's

Maak terugkerende bewerkingen eenvoudiger met macro’s die passen bij je machine en werk. Dat scheelt handmatige invoer en helpt om iedere keer op dezelfde manier te werken.

Service

Kom je er zelf niet uit of is technische ondersteuning nodig? Dan staan onze servicetechnici voor je klaar, op afstand of op locatie.

Software

Van werkvoorbereiding tot aansturing van de machine: we helpen je met software die aansluit op je productie en ondersteunen je ook bij het gebruik ervan.

Onderdelen

Voor onderhoud, slijtage of vervanging helpen we je aan de juiste onderdelen voor je machine. Zo weet je waar je terechtkunt als er iets vervangen moet worden.

Trainingen

Leer je machine goed kennen en gebruiken. Met praktische trainingen helpen we bedieners om veilig en zelfstandig met de machine en de mogelijkheden ervan te werken.

Automatisering

Wil je verder automatiseren? Dan kijken we naar je complete proces. Bijvoorbeeld naar materiaalhandling, de koppeling tussen machines en software of het verminderen van handmatige stappen.