Biesse Rover A 2231 FT CNC nesting machine (Demo-model)
- Werkveld 3.100 x 2.200
- bSolid bNest
Wij denken graag met je mee. Bel ons op +31 73 547 1300.
Eigenschappen Biesse Rover A 2231 FT CNC nesting machine (Demo-model)
- M027679_D
- BH-17L
- Automatische smering, Pendelfunctie, Sweepingarm automatisch los systeem
- 3-assen, Voorbereid op C-as
- HSK-63F
- Manuele labelprinter kit
- 13,2 kW
- Hoge precisie lineaire nokken voor, Lengte-meetsysteem, Sensor voor detecteren positie nokken
- bSolid
- Blower in tafel, FT-Plus, Multizone, Vlakke tafel (werkrichting links naar rechts)
- 2 x 290 m3
- 3-zijdig benaderbaar
- Biesse
Lees minderLees meer
Beschrijving
Direct uit voorraad leverbaar – Demo model 2022
Compact, efficiënt, stabiel en volledig op maat samen te stellen. Dat is de Biesse Rover A FT nesting machine. De machine kan ingezet worden in een geautomatiseerde werkplaats dankzij automatische in- en uitvoer, maar is ook stand-alone een goede keus. Niet voor niets dus de meest gekozen CNC nesting machine van Nederland!
De CNC nesting machine heeft een portaalopzet met dubbele motor. Hierdoor is deze uiterst nauwkeurig en zeer stabiel. Ook is de machine van 3 zijden benaderbaar, ideaal voor het beladen van de machine.
Specificaties voorraadmodel Rover A 2231 FT
Deze machine is direct uit voorraad leverbaar in onderstaande, vaste configuratie. Wil je liever een machine die je zelf kunt samenstellen? Bekijk dan onze maatwerkpagina voor alle opties.
- Motorvermogen: 13,2 kW HSK 63F
- 3-assige motor (voorbereid op C-as)
- Boorunit: BH-17L
- Veiligheidssysteem: stand-alone, 3 zijden benaderbaar
- Tafelsysteem: FT-plus
- Werkrichting: links naar rechts
- Multi-zone vacuümtafel; 16 zones
- Cups: 4 stuks 132x146 mm en 4 stuks 132x75 mm. H = 33 mm
- Blower in de werktafel
- Gereedschapswisselaar links met 16 posities
- Gereedschapswisselaar meelopend X-as met 8 posities revolver
- Hoge precisie lineaire nokken voor
- Sensor voor detecteren positie nokken
- Pendelfunctie
- Sweeperarm: automatisch los systeem (incl. upgrade voor NC-positionering)
- Manuele labelprinter (MyVa)
- Vacuümpomp: 2 x 290 m3 klauwenpomp
- Lengtemeetsysteem
- Automatisch smeersysteem
- Blaaseenheid met 4 ring nozzles
- Verlengkabel voor bediening toetsenbord
- Verlichtingssysteem binnen afscherming van de bedieningsunits
- Flens voor aggregaten 3-asser
- bTouch beeldscherm
- Extra touchscreen monitor
- Remote-keyboard controller afstandsbediening
- Software: bSolid base, bNest, bNest assembly module, bNest grafische editor
- Kantoorsleutels
Software
De Rover A FT draait op het softwaresysteem bSolid van Biesse. Dit pakket is optioneel uit te breiden met bNest, het nestingprogramma van Biesse. Na plaatsing van de machine zal ons team van instructeurs dit pakket in enkele dagen aan je uitleggen.
bSolid is daarnaast goed te koppelen met externe systemen. We vinden het belangrijk dat jij het maximale uit de machine haalt en daarom zet ons automatiseringsteam deze softwarekoppeling graag voor je op.
Plaatverbinders en kopse bewerkingen
De nesting machine is ideaal voor het compleet bewerken van plaatmateriaal. Kopse verbindingen blijven hierbij altijd een uitdaging. Ook hiervoor hebben wij goede oplossingen. Zo werken wij samen met het Britse bedrijf Intelligent Fixings en kun je bij ons de Peanuts plaatverbinders bestellen. Hiermee kun je met een 3-assige freesmotor boorgaten maken voor de verbinders, welke je vervolgens in een handomdraai plaatst en monteert. Lees hier meer over de Peanuts.
Ook kopse verbindingen op dunne platen kunnen zonder het gebruik van vacuümblokken gemaakt worden door middel van het DAS-systeem. Dit is een dunne booraggregaat die horizontale boorbewerkingen heel dicht op de tafel kan maken. Lees hier meer over DAS.
Meer informatie of direct een afspraak maken
Wil je meer weten over deze machine of meteen een afspraak inplannen? Neem gerust contact met ons op. Mail naar aanvragen@degroot.nl, bel ons via +31 73 547 1300 of kom langs in onze showroom in Rosmalen.